Madamme w To Się Wytnie!

8 kwietnia 2018 r. godzina 19.30


29872123_1737708162958811_6327382662101796823_o


Już w najbliższą niedziele zespół Madamme zagra dla Was w To Się Wytnie w Warszawie! To nasz pierwszy raz w stolicy, więc mamy nadzieję, że zapamiętamy go na długo!

✔️START: 19:30
✔️WSTĘP: co łaska do kapelusza
✔️O NAS:

Chcemy Wam grać o błahostkach i o rzeczach ważnych. Śpiewać tak, żebyście roześmiali się w głos i przystanęli na chwilę. Komponować melodie od których nie da się uwolnić. Pisać teksty, które będą ważne.
Głęboki bas, delikatne pianino, dźwięczne ukulele, energiczny rytm perkusjonaliów oraz gitary akustycznej, a także miękki i melodyjny głos naszej Madamme, to cechy, które nas określają. Gatunek muzyki, jaki wykonujemy określa się jako Folk/Americana, do którego zainspirowały nas zespoły takie jak np. Mumfford&Sons czy The Lumineers, jednak otwarcie możemy powiedzieć, ze staramy się odkryć go na nowo, wprowadzając nowatorskie pomysły.
Spotkaliśmy się po raz pierwszy we wrześniu 2016 roku, żeby po prostu pograć razem trochę muzyki i tak już zostało. W maju 2017 roku po raz pierwszy zagraliśmy jako Madamme na Wrocławskim Festiwalu Form Muzycznych a także rozpoczęliśmy swoją przygodę koncertową. W marcu 2018 roku dotarliśmy do finału Zimowej Giełdy Piosenki. Za nami także kilkadziesiąt koncertów w większych i mniejszych miejscowościach południowej i zachodniej Polski.
A co dalej? Przyjdź i posłuchaj!
🔥🔥🔥Finisaż wystawy Kasi Wójcik pt: „OCALENIE PRZEZ DOPEŁNIENIE” POSUL Inne dawne fabryki kosmetyczne na Pradze (bez Schichta/Polleny)
Finisaż wystawy Kasi Wójcik pt: „OCALENIE PRZEZ DOPEŁNIENIE”
POSUL Inne dawne fabryki kosmetyczne na Pradze (bez Schichta/Polleny)

Reply