Trivia w TSW

4 lipca 2017 godzina 19.30


te


I znów Trivia! 🙂
Już we wtorek 4 lipca wpadajcie do To Się Wytnie, aby rozruszać swoje szare komórki i odkurzyć wszystkie zakątki pamięci.

Zbierzcie drużynę (nie musi być duża – nawet para wystarczy, a jeśli nie macie drużyny i tak wpadajcie – na miejscu na pewno znajdzie się ktoś, do kogo można się przysiąść 🙂 i zjawcie się w To Się Wytnie, aby wziąć udział w zabawie i zagrać o Nagrodę Niespodziankę z innymi drużynami.

Zadaniem każdej z drużyn będzie odpowiadanie na pytania z różnych dziedzin wiedzy. A wszystko z głowy – naprawdę bez użycia Googla 🙂 W którym roku zmarł Michael Jackson? W jakim mieście rozgrywa się akcja serialu „Family Guy”? Ile kręgów ma ludzki kręgosłup? Jaki rok mamy obecnie w chińskim kalendarzu? Pytania czasem mogą wydawać się nietypowe, jednak jesteśmy pewni, że ktoś z Waszej drużyny na pewno będzie znał na nie odpowiedzi. Jeśli zaś nie – zawsze możecie dojść do niej wspólnie!

Zasady są bardzo proste:
1) Zbierz znajomych i przyjdźcie we wtorek, 4 lipca o 19:30 do pubu To Się Wytnie (oczywiście możecie wpaść nieco wcześniej, aby wypić coś „na rozgrzewkę” i wybrać sobie swój „szczęśliwy” stolik :))
Triviowa drużyna powinna liczyć od 3 do 6 osób, ale możemy je także utworzyć dopiero na miejscu.

2) My przygotowujemy dla Was kilka rund pytań z różnych dziedzin wiedzy. Dla urozmaicenia mamy też takie perełki jak pytania muzyczne oraz multimedialne.

3) Każda runda ma 10 pytań – odpowiedzi na nie każda drużyna spisuje na kartce. Na koniec każdej rundy zamieniamy się odpowiedziami z inną drużyną i sprawdzamy odpowiedzi.

4) Po zakończeniu zabawy drużyna z największą sumą punktów zostaje uhonorowana Procentowanym Poczęstunkiem prosto zza baru.

5) Oszukiwanie przy pomocy kolegi Googla w telefonie to „pobite gary”. Jeśli chcesz się bawić z nami, nie bierz tego kolegi tym razem ze sobą 😉

Tego wieczoru quiz poprowadzą: Kajtek. Rafał i Justyna, którzy przygotowali dla Was stos zaskakujących pytań. Wpadajcie! 🙂

NOC TRIVII
To Się Wytnie, ul. Stalowa 46
4 lipca, godz. 19.30 (startujemy punktualnie!)

WSTĘP WOLNYZawiłości Miłości – Wieczór Opowieści Finisaż wystawy „Loneliness” + Koncert
Zawiłości Miłości – Wieczór Opowieści
Finisaż wystawy „Loneliness” + Koncert

Reply