Noc Trivii – Powrót

13 czerwca 2017 godzina 19.30


tri


Trochę nas nie było, ale wracamy z kolejną edycją Trivii 🙂
Już we wtorek 13 czerwca wpadajcie do TSW, by wysilić pamięć i szare komórki.

Zbierzcie drużynę, przyjdźcie do baru i odpowiedzcie na pytania z różnych dziedzin wiedzy! W którym roku zmarł Michael Jackson? W jakim mieście rozgrywa się akcja serialu „Family Guy”? Ile kręgów ma ludzki kręgosłup? Jaki rok mamy obecnie w chińskim kalendarzu? Pytania czasem mogą wydawać się trudne, jednakże ktoś z Waszej drużyny pewnie będzie znał na nie odpowiedź. Jeśli zaś nie – możecie dojść do niej wspólnie!

Zasady są proste:
1) Zbierz znajomych i przyjdźcie we wtorek, 13 czerwca o 19:30 do pubu To Się Wytnie. Triviowa drużyna powinna liczyć od 3 do 6 osób, ale możemy je także utworzyć dopiero na miejscu.
2) My przygotowujemy dla Was kilka rund pytań z różnych dziedzin wiedzy. Dla urozmaicenia mamy też takie perełki jak pytania muzyczne oraz multimedialne.
3) Każda runda ma 10 pytań, odpowiedzi każda drużyna spisuje na kartce. Na koniec rundy zamieniamy się odpowiedziami z inną drużyną i sprawdzamy odpowiedzi.
4) Po zakończeniu zabawy drużyna z największą sumą punktów zostaje uhonorowana procentowanym poczęstunkiem.
5) Oszukiwanie przy pomocy kolegi Googla w telefonie to „pobite gary”. Jeśli chcesz się bawić z nami, nie bierz tego kolegi tym razem ze sobą.

Prowadzi niezawodna i niezrównana Ola Synowiec.

Noc Trivii
To Się Wytnie, ul. Stalowa 46
13 czerwca, godz. 19.30

Wstęp wolnyPOSUL Nadwiślańska rekreacja i sportowe życie warszawskiej Pragi Pieśni Miłości – Recital
POSUL Nadwiślańska rekreacja i sportowe życie warszawskiej Pragi
Pieśni Miłości – Recital

Reply