Skye Steele /USA/ – koncert w To Się Wytnie

29 stycznia 2017 godzina 19:30


16003084_1866852996884335_4011995638764257758_n


Zapraszamy na wyjątkowy koncert Skye Steele, który odwiedzi To Się Wytnie podczas swojej europejskiej trasy koncertowej.

Skye Steele to songwriter pochodzący z NY Brooklynu, od 10 lat podróżuje po świecie, gra na gitarze akustycznej oraz skrzypcach. Pod koniec 2014 roku Skye Steele zakończył pracę nad swoim pierwszym solowym albumem i ruszył w trasę koncertową. Pomiędzy autorskimi koncertami znalazł czas, aby komponować na skrzypcach dla Vanessy Carlton i Jolie Holland, oraz grać koncerty z Deer Tick i gwiazdą Bollywood Arijit Singh. W środku tego wszystkiego, Skye poleciał także do LA na kilka tygodni, aby komponować i nagrywać z producentem / gitarzystą Cassorla (Taylor Goldsmith, Blitzen Traper, Edward Sharpe i Magnetic Zeros)

Do Polski przyleci zaraz przed amerykańskim tourne z Vanessą Carlton, znaną z hitu „A Thousand Miles” który ma ponad 140 milionów wyświetleń na Youtube!

Wstęp wolny z małym performance z udziałem kapelusza artysty.

„I’m back in the valley, down off the mountainside–
Storm carried me up there in winter and dropped me to sparkle and shine,
waiting for springtime.
Back in the valley, called out by the sun–
Dressing the trees up in emeralds to dance on the branches,
sucking up light into our blood. ”

Back In The Valley – Skye Steele

www.facebook.com/skyesteeleJacek Natorff-100 lat z okładem kamienica na Pradze i mieszkańcy Igor Strojecki-Pierwsza wielka wystawa fotograficzna w Warszawie
Jacek Natorff-100 lat z okładem kamienica na Pradze i mieszkańcy
Igor Strojecki-Pierwsza wielka wystawa fotograficzna w Warszawie

Reply