POSUL: Kamionek Milowy – o rewitalizacji warsztatów rzemieślniczych na Kamionku

13 czerwca 2016 godzina 19.30


13419017_1768306820072287_3006241968075866475_n


Zapraszamy na wspólny wykład i dyskusję prowadzone przez Marcina Malinowskiego, Karoliny Krol, Bartosza Bednarza i Dominiki Binkowskiej
O projekcie rewitalizacji warsztatów rzemieśliniczych na Kamionku.

Co to jest marketing nostalgiczny i jak mogą go wykorzystać małe przedsiębiorstwa?
Czy na prawym brzegu Wisły istniała kiedyś “dolina krzemowa Warszawy” ?
Gdzie uchwalono pierwszy w Europie akt tolerancji religijnej?
Na te pytania odpowiedzą podczas wykładu ambasadorowie projektu Kamionek Milowy: Marcin Malinowski, Karolina Krol, Bartosz Bednorz Dominika Binkowska

Kamionek Milowy to projekt, którego celem jest poprawa jakości funkcjonowania małych przedsiębiorstw ( takich jak zakłady rzemieślnicze i usługowe) oraz promocja Kamionka jako ciekawego, atrakcyjnego obszaru o dużym potencjale.
Projekt łączy w sobie przeszłość, teraźniejszość i przyszłość – wykorzystuje obecne zainteresowanie dawną Warszawą i nostalgię do czasów minionych do promocji własnego przedsiębiorstwa.
Działania projektowe obejmują m.in. redekorację wnętrz obiektów rzemieślniczych i usługowych, edukację przedsiębiorców oraz stworzenie aplikacji mobilnej, skierowanej do mieszkańców i turystów.
Projekt jest realizowany przez studentów z Uniwersytetu SWPS w ramach organizacji Enactus. Chcą oni wesprzeć funkcjonowanie obszaru, który w czasie studiów stał się dla nich szczególnie bliski.
Podczas Enactus National Competition 2016- finału krajowego konkursu Enactus, projekt został wyróżniony trzecim miejscem.

Wstęp wolny.

Wydarzenie https://www.facebook.com/events/1132089940168167/Orient Express – Ula Stosio & Adam Rozenman POSUL – Warszawa skamandrytów
Orient Express – Ula Stosio & Adam Rozenman
POSUL – Warszawa skamandrytów

Reply