Warsztaty scenariuszowo-storytellingowe

marzec 2016


Warsztaty prowadzi: Marcin Cząba od kilkunastu lat wykonuje zawód scenarzysty i storylinera. Od lat piastuje funkcje headwritera budując i koordynując pracę zespołu scenarzystów – reality show, programach TV i telenowelach. Tworzył i formatował nowe formaty TV. Od ponad piętnastu lat jego pasją jest psychologia narracyjna, storytelling i techniki kreatywnego myślenia Na przestrzeni kilku lat przeprowadził kilkadziesiąt branżowych warsztatów m.in. z pisania scenariuszy i zastosowania archetypów w scenariopisarstwie. Członek koła scenarzystów SFP.

Autorska metoda – nad którą pracował przez lata ze scenarzystami, redaktorami, reżyserami i aktorami. W obecnej formule przeprowadził wiele warsztatów zarówno dla osób prywatnych i publicznych (znanych z pierwszych stron gazet) jak i największych firm. Sześć spotkań w cyklach po dwa dni.

 

Prezentacja 2016: http://www.slideshare.net/MarcinCzaba/warsztaty-scenariuszowostorytellingowe-warszawa-wiosna-16

 

Tematyka spotkań to m.in.:

Praca indywidualna nad projektami uczestników.

Praca w grupie.

Umiejętność krytycznego spojrzenia na projekt.

Czym się różnią poprawki od zmian?

Kolejne wersje scenariusza/story.

Prezentacja swojego projektu.

Realia pracy scenarzysty – co zrobić ze swoim napisanym projektem?POSUL: Róża ze Skaryszewskiej POSUL: prof. Elżbieta Wichrowska i wykład o Judycie Jakubowiczowej, żonie Szmula Zbytkowera
POSUL: Róża ze Skaryszewskiej
POSUL: prof. Elżbieta Wichrowska i wykład o Judycie Jakubowiczowej, żonie Szmula Zbytkowera

Reply